Показать сообщение отдельно
Старый 17.09.2010, 01:11   #107
Will Powi
Новичок
 
Аватар для Will Powi
 
Регистрация: 31.01.2009
Сообщений: 31
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
По умолчанию

прошу пробачення що Артема назвав Сашою.
Вероника, я бачу ви погано знаєте про справи в команді Динамо в останні роки (8-10років). засилля легіонерів у нас було до того як прийшов Сьомін та Газаєв. зараз команду "почистили". звичайно є легіонери, а як зараз без них? футбол вже давно перестав бути просто спортом, а став бізнесом, тому і є така купа легіонерів.
для порівняння можу вам пригадати Динамо 4 роки тому коли в команді грав ОДИН українець воротар Шовковський. а зараз подивіться на склад: Коваль 17 років, Зозуля, Хачеріді, Ярмолєнко, Гармаш (всі молодші за 21 рік) + Шева, Гусєв, *Михалик, Міля, на підході 17річник Калітвінцев? що ще треба??? а треба трошки часу і терпіння щоб ця УКРАЇНСЬКА вже тепер машина запрацювала на повну потужність. думаєте мені приємно що в нас в захисті ще сезон тому грало ЧОТИРИ захисники з Бразилії? ні, не приємно. але команда у мене ОДНА і за неї я вболіваю все своє життя, і я не буду від неї відвертатись тому що така потіпита керівництва і головного тренера. ми всі дружньо на форумах пишемо про це, але нічого не залишається як чекати і сподіватись.
...
Will Powi вне форума   Ответить с цитированием Вверх