> Форум мужчин, главный раздел форума > Мужчины > Спорт > Наши клубы в Еврокубках...или БАТЭ в Лиге Европы

Ответ
 
Опции темы Оценить тему Опции просмотра
Старый 17.09.2010, 01:55   #111
Will Powi
Новичок
 
Аватар для Will Powi
 
Регистрация: 31.01.2009
Сообщений: 31
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
По умолчанию

Вероника, все вірно Ви пишете, і ДК було берущимся, і Бате було прохідним, і Ви дуже вірно сказали про футбольний фарт -сьогодні він був на вашій стороні.
але команда у мене ОДНА - це ДК, і я не відмовлюсь від неї хто б там не грав і хто б не керував нею. доречі багато хто в складні часи для ДК перейшли в ряди вболівальників Шахтаря, я цього ніколи не зроблю! про те що легіонери і ви б не вболівати якби то було з Бате, то тут Ви мене розсмішили, я так думаю Вам це поки що не зрозуміти бо у Вас зовсім інша країна, зовсім інші принципи і погляди. зрозумійте що в цьому плані Білорусь і Україна це дві великі різниці, тому Ви саме так і завляєте. я колись думав так само, зараз все змінилось. щоб Вам мене зрозуміти, треба знати в якій країні ми живемо. я радий за вашу країну, за вашого президента і його відношення до всього що відбувається в країні , і в спорті особливо, а от у нас з цим великі проблеми.
Will Powi вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 17.09.2010, 02:04   #112
Lesbi
Новичок
 
Аватар для Lesbi
 
Регистрация: 06.01.2009
Сообщений: 467
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
По умолчанию

Ох,Саша,а вы все упрямо намекаете на то,что БАТЭ сегодня просто повезло.Я не писала,что фарт был сегодня на нашей стороне.Счет как раз-таки указывает на то,что сегодня была игра равных по силе соперников.И еще,вы считаете АЗ фаворитом группы.Ну не знаю.Сборная Голландии моя любимая сборная в Европе,они демонстрируют очень красивый футбол.Но футбол сборных и клубов -это разные понятия.Думаю,и "Динамо" и БАТЭ под силу потягаться с АЗ *за лидерство в группе.
Lesbi вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 17.09.2010, 02:17   #113
Will Powi
Новичок
 
Аватар для Will Powi
 
Регистрация: 31.01.2009
Сообщений: 31
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
По умолчанию

все вірно! Вероника, я не натякаю ,а пишу відкритим текстом що Бате сьогодні пощастило - чотири удари по воротам і два голи, весь матч просиділи на своїй половині і в більшості вся команда в штрафному майданчику, у нас була тотальна перевага на полі, знову була купа не реалізований проходів і виходів + не забитий пенальті. от з всього цього і роблю свої висновки що гра була не рівною, а результат ,як не дивно, 2-2
нам би таку реалізацію як у вас то Аякс би отримав мінімум по 4-5 голи в кожному матчі))) але я не пишу що Бате слабка команда і що їм не по силам боротись за вихід з групи, я пишу про те що АЗ є лідер беззаперечний у нашому квартеті, а за вихід звичайно що будуть боротись всі, і в кожного є шанси. якщо не виграли - значить сьогодні ми були слабкіші, от і вся логіка;-)
доречі свіжа інфа - Газаєв вже переговорив з командою і сказав що він буде просити у Суркіса відставки (((якщо буде відставка - нам труба, і можна одразу здаватись (((((
Will Powi вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 17.09.2010, 02:21   #114
Lesbi
Новичок
 
Аватар для Lesbi
 
Регистрация: 06.01.2009
Сообщений: 467
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
По умолчанию

Юве и БАТЭ были равными по силе соперниками на том поле в Минске в той самой игре,о которой я вам писала.Конечно,я не имела ввиду,что они равны впринципе.А в той игре ни одного гола случайного не было-все красивые и заслуженные.Вот вы пытаетесь меня критиковать за мои мнения,а я ведь женщина и отношение к футболу у меня женское.Это совсем не значит,что я в этом деле ламер,просто меня мало интересует статистика,политика...Люблю смотреть футбол и видеть живую красивую игру.Видели бы вы меня на стадионе!
Lesbi вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 17.09.2010, 02:47   #115
Will Powi
Новичок
 
Аватар для Will Powi
 
Регистрация: 31.01.2009
Сообщений: 31
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
По умолчанию

Вероника Елисеева
якщо чимось образив - прошу пробачення, я цього не хотів. я просто *бачу що в справах ДК Ви не повністю володієте інформацією, тому і уточнив певні моменти.
про жіночу логіку я сперичатись не буду :-D
а от те що Ви пишете про футбол, як такий, чистий без політики і бізнесу, то я вірю що таким він може бути лише у вас, я звик до того що в нас все зовсім по іншому тому так от по звичці написав і на вашому форумі )))
буду закінчувати писати тут про справи свого Динамо К., тому що цей форум призначений для іншої команди :-)
удачі вам всім, і вашій команді!
нехай переможе сильніший, але обов"язково у чесній боротьбі!!!
будуть нові матчі, буду заходити до вас в гості!
бувайте здорові *і щасливі!!!(B) (B) (B)
Will Powi вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 17.09.2010, 19:57   #116
Lesbi
Новичок
 
Аватар для Lesbi
 
Регистрация: 06.01.2009
Сообщений: 467
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
По умолчанию

Аляксандр,прыемна мець зносiны з чалавекам,якi з"яуляецца сапраудным патрыетам i цалкам адданы любiмай камандзе.Рада бачыць вас удзельнiкам нашай групы.А што да барацьбы,так я вам абяцаю,яна абавязкова будзе гарачай i пераможа,канешне,мацнейшы.Прыязжайце балець за сваю каманду на адказную сустрэчу у Мiнск.
Lesbi вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 19.09.2010, 22:36   #117
Jack Homm
Новичок
 
Аватар для Jack Homm
 
Регистрация: 09.05.2009
Сообщений: 314
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
По умолчанию

БАТЕ рулит и показывает очень хороший и достойный результат.
_____________________________
Работаю, работаю, работаю...
Jack Homm вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 30.09.2010, 18:13   #118
Lesbi
Новичок
 
Аватар для Lesbi
 
Регистрация: 06.01.2009
Сообщений: 467
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
По умолчанию

Сегодня матч с голландцами.Какие прогнозы,товарищи?Прорвемся?
Lesbi вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 01.10.2010, 08:44   #119
Therese Vgvi
Новичок
 
Аватар для Therese Vgvi
 
Регистрация: 30.08.2010
Сообщений: 5
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
По умолчанию

парни молодцы, я думал что выйграют с небольшим перевесом, а они просто порвали АЗ
_____________________________
Я ПАПА!!!!!!
Therese Vgvi вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 01.10.2010, 14:04   #120
Lesbi
Новичок
 
Аватар для Lesbi
 
Регистрация: 06.01.2009
Сообщений: 467
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
По умолчанию

И кто сказал,что АЗ-фавориты группы?Да и "Динамо",судя по вчерашней игре,далеко не лидеры.А БАТЭ показало "фантастический" футбол.Это по словам Гончаренко.Я же считаюЧто они показали свой обычный футбол.Просто они всегда играют здорово!(Y)
Lesbi вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Ответ


Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход



Текущее время: 03:32. Часовой пояс GMT +3.


Вид форума:

форум мужчин
Мужской форум,форум мужчин,общение для мужчин про женщин,авто,пиво,секс

Яндекс.Метрика